Mateusz Wlazłowski - foto-mathis.pl - fotografia ślubna i okolicznościowa - fotograf Sienno Lipsko Iłża Ostrowiec Radom Kazanów Wielgie Ciepielów Zwoleń
Oferta
Reportaż ślubny
Ślub
W trakcie realizacji reportażu ślubnego staram się uchwycić emocje i przeżycia towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu. Aby utrwalić na zdjęciach ważne dla Was momenty, jestem z Wami już podczas przygotowań, błogosławieństwa w domu, a następnie ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej aż do oczepin. Otrzymujecie nie mniej niż 250 zdjęć obrobionych cyfrowo i zapisanych na nośniku DVD oraz dodatkowo galerię internetową abyście mogli podzielić się zdjęciami z najbliższymi.
Plener ślubny
Plener Ślubny
Plener ślubny to przede wszystkim uchwycenie przelotnych chwil, niezapomnianych emocji, uwiecznienie Waszej miłości w miejscach zwykłych i niezwykłych, ulubionych przez Was lub mających dla Was szczególne znaczenie.
Zazwyczaj plenerowa sesja ślubna wykonywana jest w innym dniu niż ślub. Otrzymujecie nie mniej niż 50 zdjęć obrobionych cyfrowo i zapisanych na nośniku DVD. W cenie każdego zlecenia jest także galeria interetowa abyście mogli łatwiej dzielić się zdjęciami z najbliższymi.
Inne zdjęcia
Sesje plenerowe
Opórcz wymionych zdjęć slubnych wykonuję również:
  • sesje narzeczeńskie,
  • sesje rodzinne,
  • sesje ciążowe,
  • sesje komunijne,
  • zdjęcia podaczas sakramentu chrztu,
  • zdjęcia rodzinne.
Dodatki
Dodatki
Istnieje również możliwość zamówienia odbitek umieszczonych w tradycyjnym albumie oraz fotoalbumów i fotoksiążek.
Jeżeli jesteście zainteresowaani moją ofertą lub macie jakieś pytania - proszę o kontakt. Jestem otwarty na wszelkie Wasze sugestie i postaram się dostosować swoją ofertę do Waszych życzeń oraz potrzeb.
foto-mathis.pl - Fotografia ślubna - Sienno, Lipsko, Ostrowiec, Iłżą, Solec, Opatów, Zwoleń

Mateusz Wlazłowski - fotografia ślubna

Strona GłównaO MnieOfertaGaleriaBlogKontakt